Vajon milyen titkos svájci szervezet utalt el közel egymilliárd forintot a dollárbaloldalnak?
️ A brüsszeli elit egy része, és a tengerentúli média nyomást helyez Európára, hogy a kontinens terjessze ki szankcióit a nukleáris energiára is.
👉 A Washington Post vezércikkében azt állítja, hogy az atomenergia-helyzet "szankcióért kiált".
👉 Frans Timmermans brüsszeli biztos már ígéretet is tett arra, hogy a tizedik szankciós csomag a nukleáris együttműködésekre is kiterjed majd.
Hogy miért veszélyes ez a felvetés és miért kell ennek továbbra is határozottan ellenállni?
A videóból kiderül!
️
️
️
/posztok.hu
️Új szintre léptek a magyar-ukrán kapcsolatok a határon túli magyarságot ért újabb jogfosztásokkal kapcsolatban, miután Kárpátalján nagyszámú magyar nemzetiségű iskolaigazgatót és pedagógust rúgtak ki…
ITT AZ ÚJ BOTRÁNY! 
3 milliárd helyett már 4 milliárd forintnyi külföldi tőke érkezett a dollárbaloldalhoz, Svájcból is jött pénz! 
Karácsonyéknak semmi nem elég!
Nem 3, hanem 4 milliárd érkezett a baloldal kampányába, nemcsak Amerikából, hanem Svájcból is jött pénz.
Van "jó" zöld és van "rossz" zöld!
A "jó" környezetvédő a globalisták és azok politikusainak az érdekeit képviseli, a "rossz" környezetvédő meg a természetet és az emberek valódi…