Újabb 2,5 kilométeres kerékpárutat adtunk át a nyírségi Kállósemjén főutcáján. Régóta várt fejlesztés ez, mert jelentősen javítja a nagy forgalmú útszakasz biztonságát.
A kormányzás kezdete óta már 1850 kilométernyi kerékpárút épült. Ez azért is fontos, mert egy kutatás szerint a magyarok 16 százalékának a kerékpár az elsődleges közlekedési eszköze.

Örülök, hogy átadhattuk az utat Simon Miklós képviselőtársammal, kívánom a kállósemjénieknek, hogy használják egészséggel és biztonságban!

Ma van a vadvilág világnapja

Az ENSZ közgyűlése 2013-ban nyilvánította március harmadikát, a vadvilág világnapjává. Ekkor ünnepeljük Földünk vadon élő növény- és állatvilágának sokszínűségét,…

Magyarország békepárti, az érdekünk az, hogy kimaradjunk a háborúból, a felek pedig minél hamarabb megállapodjanak, és legyen béke, semmiképpen sem szabad belesodródnunk ebbe a konfliktusba.

👉 A…

Az összefogás eddig példaértékű. Magyarország segít!

Aki segíteni szeretne, egy hívással, vagy akár egy utalással is megteheti.

Híd Kárpátaljáért
Telefonszám: 1357 (egy hívás 500 forint)
Számlaszám:…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média