Legyen béke!
Ma este folytatódnak az ukrán-orosz béketárgyalások
️
Munkatársaimmal csomagokat vittünk a magyar-ukrán határhoz. A helyzet nehéz, de gördülékenyen zajlik a bajbajutottak fogadása. Információt, élelmet, gyermekápolási termékeket kapnak, szükség esetén szállást, és segítséget ahhoz, hogy folytathassák az útjukat. A tapasztalatokról a karitatív szervezetek munkatársai számoltak be. Köszönet az áldozatos munkájukért!
/posztok.hu


Magyarország története egyik legnagyobb humanitárius segélyakciója keretében 600 millió forint értékben küld segélyt Kárpátaljára. 

A rezsicsökkentésnek és a béremeléseknek köszönhetően, ma már kisebb arányban kell a rezsire költeni, és több pénz marad másra.
Miniszteri díszoklevelet kaptak Újbuda egészségügyi dolgozói.️

Magyarország békét akar
Nem veszünk részt a háborús konfliktusban

