🤝Magyarország több gázt kap és olcsóbban. 

Jót tett a turizmusnak a kézi EB:
A magyar szálláshelyek januári bevétele a járvány ellenére is megközelítette a rekordnak számító járvány előtti szinteket. Bevételük ötször akkora volt, mint tavaly ilyenkor. Ha pozitív értelemben vett felelőst kellene találnunk mindezért, akkor nem kellene sokáig keresgélnünk: a kézilabda EB volt az egyértelmű húzóereje az elmúlt heteknek.
A nemzetközi turistaérkezések száma egyébként tavaly gyakorlatilag stagnált a világban (csak 4 százalékkal nőtt), miközben Magyarország 46 százalékos növekedést tudott felmutatni. Ez az egyre jobb infrastruktúrának, kulturális értékeinknek, egyedülálló fővárosunknak, és annak is köszönhető, hogy egyre több nagy nemzetközi rendezvénynek adunk otthont.
/posztok.hu
️




Gyurcsány Ferenc miniszterelnöksége idején az uniós pénzek elosztásáért felelős Nemzeti Fejlesztési Ügynökség kommunikációs főigazgatója volt Lantos Gabriella, aki jelenleg Márki-Zay Péter…



️