Megkezdődött az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus
Ma tették le az új debreceni vakcinagyár alapkövét. A tervek szerint jövő év végén már meg is kezdődhet a gyártás. Évente több mint húszmillió, különböző technológiával készülő vakcinát gyártanak majd az üzemben. Ezzel csökkenhet a külföldi gyártóknak való kitettségünk, és tovább erősödhet Magyarország gazdasági függetlensége, a beruházás emellett még munkahelyeket is teremt.
(A képek pár hete készültek a majdani gyár helyszíne mellett.)
Megkezdődött az 52. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus
Nagyszülőnek lenni jó! // It’s good to be a grandparent!
️
️
️
️
️
#nagyszülőknapja
Gyönyörű eredmény! 1984 óta nem volt olyan eredményes magyar paralimpiai csapat, mint a mostani. A gratuláció és a hálás köszönet, amit mondhatunk a Magyarország számára dicsőséget szerzőknek! 
















Meg kell mutatnunk a Gyurcsány vezette baloldalnak: nagyon sok ember nem ért velük egyet.
Ha nem akarja, hogy újra hazudjanak „reggel, éjjel meg este”,
Ha nem akarja, hogy újra szemeket lövessenek ki,
Ha…
Szederkény. Megjelölve , befogadva.
Jöhet a tánc!
Gyurgyák János eszmetörténész „Elveszett illúziók, megtalált történelem” című könyvének bemutatóján a Rubicon Intézet szervezésében vitáztunk Pritz Pál történésszel.
Vitázni…
Jövő év végén megkezdődik a vakcinagyártás a nemzeti oltóanyaggyárban. Az üzem alapkövét vasárnap rakták le.
Sokan voltunk, és egyre többen leszünk. Több, mint 300-an jöttünk össze a váci pikniken.
Köszönöm Rétvári Bence a meghívást!
Ma a jászapáti vásárban gyűjtjük a Stop, Gyurcsány! Stop, Karácsony! petíciót!
Meg kell mutatnunk a Gyurcsány vezette baloldalnak: nagyon sok ember nem ért velük egyet.
Ha nem akarja, hogy újra…
Én már aláírtam! 
Ma a jászapáti vásárban gyűjtjük a Stop, Gyurcsány! Stop, Karácsony! petíciót!
Meg kell mutatnunk a Gyurcsány vezette baloldalnak: nagyon sok ember nem ért velük egyet.
Ha nem akarja,…