Működésben a demokrácia? Újabb jogállami tanmese a nagykoalíción kívülről érkező módosítók lesöpréséről, amelyekről még csak szavazni sem lehetett. Mindez abszurd módon a demokrácia védelméről szóló jelentés ügyében történt.
Görgess tovább!
Máthé Zsuzsi újra az életvédelemről, az abortusztablettáról kérdezte a kormányt.
„Nem is tudom, mi a döbbenetesebb: az a cinizmus, amivel önök az alkotmányosságot és az alapvető jogállamisági elveket figyelmen kívül hagyják, vagy az az intellektuális igénytelenség, amivel önök ezt…
Köszi, nem tervezek meghalni, és a több évtizede elhunyt családtagjaim “nevében” a temetőből írt üzenetek talán tényleg túl vannak minden határon... De lehet, hogy nem! Ki tudja már a mai világban.
Honnan hoztuk vissza és hol tartunk most! Közös összefogásunk eredményeképp sikerült megmenteni a templomot vármegyénk legkisebb településén, Bácsszentgyörgyön.