Itt élünk. Itt dolgozunk. Itt vagyunk. És mindent beleadunk
️
Magyar Péter azt állította, hogy ott sem voltunk, ezzel szemben én úgy éreztem, hogy még fel is szólaltam a Mercosur-ellenes gazdatüntetésen.
Neki is lett volna lehetősége felszólalni, de nem volt hozzá bátorsága. Abszurd is lett volna, ha úgy beszél a Mercosur ellen, hogy közben a saját frakcióvezetője ugyanabban az időben arról tart sajtótájékoztatót, hogy teljes mellszélességgel kiállna a gazdáknak óriási károkat okozó megállapodás ellen.
/posztok.hu



