40 000 követő 🙏
Köszönöm a bizalmat, együtt, közösségben dolgozunk tovább a nemzetünkért, hazánkért.
40 000 követő 🙏
Köszönöm a bizalmat, együtt, közösségben dolgozunk tovább a nemzetünkért, hazánkért.
Erdélyi polgármesterekkel.
Közösen dolgozunk a nemzetünkért!
Zsigmond Barna Pál
Palóc André szóvivő volt a vendégünk ma Újbudán.
👉Igazán tartalmas gondolatokat hallgathattunk meg a nemzetgazdaság helyzetéről, az intézkedésekről.
Köszönjük az eszmecserét!
#újbuda #budapest3vk
Október elseje az idősek világnapja.
Isten éltesse a szépkorúakat
️
Ránk mindig számíthatnak!
Ennyi.
Jászladányon az Önkormányzat által szervezett ünnepségen is Szeretettel köszöntjük a szépkorú lakosokat!
"Megfáradt politikus". Mélyponton a berényi kórház. Összeomlás szélén Jászapáti. Hogyan lehet a FIDESZ az adócsökkentés kormánya? Kaviár,…
Köszönöm a helyi önkormányzatokban dolgozók munkáját! 
Folytatódik a nap a Stratégiai Kabinet ülésével.