mindeddig azt hallgattuk, hogy a nagyon komoly társadalmi felhatalmazás sem jelenti azt, hogy bármit meg lehet tenni, mert a demokrácia a kisebbség szaváról is szól. ezért nyígott minden ellenzéki…
Egy zseniális komment a vármegyék eltörlésével kapcsolatban:
"960 évig jó volt a vármegye elnevezés. Hőn szeretett Rákosi Mátyás változtatta meg megyére. Csak azért nem lett rögtön 1990-ben megváltoztatva mert épp elég volt az országot atvezetni a szocialista tervgazdálkodásból a nyugati kapitalizmusba. Most vezérünk és követői vissza akarnak térni a Rákosista gyakorlathoz. Mért nem egyből a padlás lesöprésekkel, államosítással kezdik? Mit finomkodnak itt a vármegyékkel?! 
"
/posztok.hu




Nem értem, hogy ezt hogy lehet nem értékelni! Nem értem, hogy lehet gúny tárgyává tenni! Nem értem, hogy lehet beCATTani felügyelőnek hívni! 



