Bárcsak élne még Csurka István. Ő tudná legjobban elmondani kik is a globalisták és miért kell távol tartani őket hazánktól. Tanulhattak volna már magyarok a 2010 előtti nyomorukból és a szabad rablásból. A globalistáknak a tőke az egyetlen érték, az ember nem. Viszik a tőkét és megnyomorítanak. Ha nem elég a tőke, amit kitalicskázhatnak megemelik a gázszámládat, az adódat, elveszik a családtámogatásodat, eladják a repteret, külfödi kézre játsszák a Molt, eltüntetik a cukorgyárat, leválnak az orosz gázról, hogy az ő sokkal drágább gázát vásárold. Ébresztő! Ez a Kapitány nem a magyarok kapitánya, hanem a globalistáké

Ne felejtsük el! Nekünk van egy Cristiano Ronaldonk, aki bármikor képes eldönteni egy meccset!

Sorsdöntő választások jönnek szeptemberben: a patrióták hatalmas lendületet vehetnek! A Hír TV Sajtóklub című műsorában Gajdics Ottó, Bayer Zsolt és Szabó László társaságában a hét legfontosabb…

A Telex olvasói az elmúlt napokban szinte semmit sem tudhattak meg arról, hogy a jövő hét elején elfogadásra váró médiatörvény-módosítással kapcsolatban több szakmai szereplő is komoly bírálatokat és…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média