Bárcsak élne még Csurka István. Ő tudná legjobban elmondani kik is a globalisták és miért kell távol tartani őket hazánktól. Tanulhattak volna már magyarok a 2010 előtti nyomorukból és a szabad rablásból. A globalistáknak a tőke az egyetlen érték, az ember nem. Viszik a tőkét és megnyomorítanak. Ha nem elég a tőke, amit kitalicskázhatnak megemelik a gázszámládat, az adódat, elveszik a családtámogatásodat, eladják a repteret, külfödi kézre játsszák a Molt, eltüntetik a cukorgyárat, leválnak az orosz gázról, hogy az ő sokkal drágább gázát vásárold. Ébresztő! Ez a Kapitány nem a magyarok kapitánya, hanem a globalistáké
/posztok.hu

Megéri 3 nőnek 90 milliót fizetni? - Vélemény
Számoljunk emberek.....számoljunk!



A Telex olvasói az elmúlt napokban szinte semmit sem tudhattak meg arról, hogy a jövő hét elején elfogadásra váró médiatörvény-módosítással kapcsolatban több szakmai szereplő is komoly bírálatokat és…
