Ahogy várható volt a Tisza botrányai és adóemelési tervei miatt, elterelés gyanánt egy összehangolt, aljas lejárató kampányt indított a dollárbaloldal. De a hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.
Görgess tovább!
A tiszások olyan dolgokat tagadnak le, amiről felvétel van, és olyan dolgokban vádaskodnak, amiről semmijük nincs.
Európának kezd nagyon ELEGE LENNI a migránsokból! Vége lesz a RÉMÁLOMNAK?
Migrációellenes tüntetéshullám söpör végig Európán! London után most Hollandiában vonultak utcára az emberek, ezúttal azonban elszabadult a pokol. Végleg betelt a pohár? Meddig játszadozik még a…