Valljuk be, nagy a különbség.
Magyarország környezetért felelős minisztere (ki más) beszámolt arról, hogy tovább lassult az infláció.
Na de mit tett a Tisza ezért, amellett, hogy magas bázisról mérünk köztudott, hogy a csökkenő lakossági fogyasztás pozitív hat az inflációra.
Úgy hogy az ígéretekkel ellentétben nem duplázták a családi pótlékot, nem emelték a szociális szféra béreit, nem duplázták az anyaságit, nem csökkentették az egészség élelmiszerek ÁFA-kulcsát, jóval kevesebbet költhetnek az emberek, mintha ezeket az "azonnalra" ígért dolgok teljesültek volna.
Tovább lehet majd propagálni ezt ha a nyugdíjasoknak ígért, a minimálbérre vonatkozó ígéretek se teljesülnek. Majd alig fogyasztunk, mert nem lesz pénzünk, de legalább az inflációs adatokkal jól lakunk.
Valljuk be, nagy a különbség.
Nevetséges ez a beállított pózolás a Szent Korona előtt attól, aki a több mint ezeréves Magyarország átjátszásán dolgozik, a nyugati befektetőknek és a globalistáknak megfelelve.
Ennél a ChatGPT ingyenes verziója is jobbat ír home officeban… Központozás, stílus, szóhasználat??
Ő a miniszterünk… 


Sírjunk vagy nevessünk? Írd meg kommentben
🐈
ELVITTE A CICA A KÉPET.
Ilyen még nem volt a Gyalogátkelő történetében: a felvétel elkészült, a hang megvan – a kép viszont műszaki hiba miatt odalett.
És most mi legyen?
Kidobjunk egy teljes adást?…
Egyetlen választási nap alatt dőlhet el, hogy Donald Trump és pártja továbbra is kézben tarthatja-e az amerikai törvényhozást.
️ November 3-án félidős választást tartanak az Egyesült Államokban, amely…
Semmi!💪✨️
Ti választottátok 
️
Fotón a széles társadalmi egyeztetés!
FIGYELEM, KÖZTÁRSASÁGI ELNÖKOLÓGIA:
Megkezdődött a titkos szavazás ezekben a pillanatokban a Tisza frakcióülésén a leendő köztársasági elnök lehetséges személyéről, miután megnevezte a kormányzati…