Szeresd az Egyházat!
Fekete-Győr András most akkor örülne annak, ha mondjuk egy kétéves kisfiúnak bizonytalanná válna a lakhatása, meg az, hogy tud-e majd mondjuk bölcsődébe járni?
Ezt pusztán csak azért kérdezem, mert ez a tehetségtelen senki, aki egy egy százalékos pártot sem volt képes csinálni, viszont szembeköpte a saját támogatóit azzal, hogy kapitulált a Tisza kedvéért, és azóta is kizárólag Magyar Péternek nyal, szóval ő most örül annak, hogy embereket rúgtak ki a Mediaworksből, meg hogy a PS-sel is az történt, ami történt.
Azt írta, hogy őt ez a jelenség örömmel tölti el.
Persze úgy kezdte, hogy rengetegen kérdezték erről a véleményét, ami valójában azt jelenti, hogy a kutya sem kérdezte az ő véleményét, de el akarta mondani, és azt kamuzza, hogy sokan kérdezték.
Természetesen nem várom el, hogy mondjuk engem sajnáljon, vagy együtt érezzen velem, szarok én rá, de morálisan mégis van egy ilyen érdekes kérdés bennem: felméri ez a szánalomhalmaz, hogy itt nem fideszes médiamunkásokról van csupán szó, hanem egyébként családokról is?
Mondjuk mi a Dezse-Zelenka Dóraval mindketten ebből éltünk, és van egy kétéves kisfiunk. Nem mintha jelenleg bármi veszélyeztetné az ő kis mindennapjait, de érdemes azért belegondolni abba, hogy vannak még rajtunk kívül is családosok, kisgyerekesek, szüleikről gondoskodók, akik most lehet, hogy bajba kerülhetnek.
Fekete-Győr, a szociális igazság, a családok és a gyermekvédelem bajnoka ebbe nem gondolt bele, bár nem vagyok ezen meglepve, mert ezt a fajta embert (kommunista?) csak a gyűlölet és a bosszú vezérli, na meg érthető módon mindenkire haragszik, aki sokkal többet tudott letenni az asztalra, mint ő. Mondjuk azt nem nehéz megugrani...
Egyébként nem csak ő van így ezzel, számtalan hasonló kommentbe és véleménybe futok bele, akik szemrebbenés nélkül végignéznék, ahogy gyerekeknek rossz, meg családok mennek tönkre, csak hogy kiélhessék a személyes bosszújukat, csak azért, mert valaki máshogy gondolkodik, mint ők.
Na de a most röhögcsélőknek üzenem azért, hogy nehogy az legyen a végén, hogy túl korán kárörvendtetek.
Ellenzékből mondhatom már függetlenül, hogy a kurva anyátokat?
Szeresd az Egyházat!
"Ukrajna minden más országnál jobban megérdemli az EU-tagságot” – mondta Zelenszkij az Európai Tanács ülésén
Jó, mi? ↓
"Nem akarták elfogadni, de én azt mondtam, hogy én ezt akarom, így végül elfogadták." - Magyar Péter.
Ha valaki bármit is tud a politikáról (EU-ról) akkor ennek az igazságtartalma mennyi szerintetek?
Elfelejtette! Értitek EL-FE-LEJ-TETT a 60 milliárdot érintő kérdésekről beszélni.
De nem felejtette el Sulyok Tamást alázni.
Nem felejtette el Orbán Viktor szapulni minden lehetőségnél.
És nem…
Nyílt felhívás a Tiszához, Magyar Péterhez, Gajdos Lászlóhoz és Hegedűs Zsolthoz!
A nyugat-dunántúli azbesztügy nem politikai játék, hanem emberek egészségét veszélyeztető válsághelyzet.
Éveken…
Magyar Péter ismét politikai nyomást helyezett Sulyok Tamásra, hiszen tudja, hogy a jogi elmozdítása alkotmányos válságot eredményezhet. Elemzés öt pontban!
1. AZ ALKOTMÁNYBÍRÓSÁG NEM SEGÍT: Sulyok…
Az EU-csúcson egy év után – miután Orbán Viktor eddig blokkolta – Magyar Péter támogatásával elfogadták a 27 tagállam közös nyilatkozatát Ukrajnáról, amelynek üzenete világos: az EU továbbra is teljes…
az a helyzet, ha túlságosan öncélú lett volna mindenki a kampányban, akár 2/3-ot is kaphatott volna a Tisza
a Tranzit tavaszi feszti…, bocs, ebből nem lesz semmi.
az MCC nyári feszti…, bocs, ebből nem lesz semmi.
a nyári Tranzitot…
Omlik össze a dollármédia hazugsággyára: Saját magukat buktatták le a Szőlő utcai kamubotránnyal!
A külföldről finanszírozott és kézi vezérléssel irányított álhírgyárak, élükön a 444-gyel, ismét…