Március 1️⃣0️⃣. - a Székely Szabadság Napja
"Olyan nép a székely, hogy akkor is érdemes volna őket megszeretni, ha egy szót sem tudnának magyarul. Hát még így, mikor egy szót sem tudnak másképp!"
-…

Összeköti a családokat, a barátokat és az üzleti élet szereplőit is. Az elmúlt bő egy évtizedben tucatnyi hidat építettünk, amelyek nemcsak megkönnyítik a közlekedést, de a gazdaságot is segítik.

Évek óta egyre szebbek, takarosabbak Iván közterületei.

️ Ehhez nagyban hozzájárul sok szorgalmas iváni ember önkéntes munkája a polgármesterük vezetésével.

És milyen jól jöttek mindehhez a Magyar…

A béremelés ️ eredményeként sok tanár visszatérne tanítani. 32,2 százalékkal emeltük a tanárok és óvónők bérét, jövőre is 21 százalékos emelés a terv.

Március 10-e a Székely Szabadság napja, amely a székely nép szabadságáért vívott küzdelmének állít emléket. Történelmünk és összetartozásunk közös ünnepe.

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média