2021 nagyon szép kék-fehér évünk volt!

Hatalmas öröm, hogy nyáron a tokiói ötkarikás játékokon az MTK Budapest sportolói három bronzérmet szereztek – köztük egyesületünk századik olimpiai érmét – és egy ötödik helyezést is elértek.
☝️ Egész hihetetlen, de ha az MTK egy ország lenne, az olimpiai érmeket számolva bizony a 38-adik helyen állna, de mi „csak” egy magyar klub vagyunk, egy büszke magyar klub, és ezzel a száz éremmel sem vagyunk itthon a legjobbak.
Az álmok megvalósításához kívánok a sportolóinknak, a szakmai stáboknak, a munkatársainknak és a szurkolóinknak is jó egészséget és békés új esztendőt!
Hajrá, kékek, hajrá MTK!
🤍
Ennyi.
/posztok.hu
️Nagy felelősség sorsdöntő időkben.
Január 1-jétől június 30-ig Franciaország vette át az Európai Unió Tanácsának soros elnökségét Szlovéniától.
Emmanuel Macron december elején Budapesten járt, hogy a…

visszatérítjük az adót a gyermeket nevelő családoknak.


Folytatódik a Magyar Falu Program 
az első!