Hajrá, harcosok
️
Ennyi.
A magyar kormány továbbra is ellenáll Brüsszelben, és megőrzi a migránsmentes Magyarországot!
- Orbán Viktor -
Tíz éve megépítettük a határkerítést és azóta is védjük Magyarországot.
Egy rossz döntés elég, és a tömeges bevándorlás visszafordíthatatlan károkat okoz.
Mi nemet mondunk a migránsok betelepítésére!…
2015. szeptember 16., Röszke
A kép tíz éve készült, de ami aznap történt, azt míg élünk nem feledjük. Tíz éve ezen a napon migránsok százai rohamozták meg Magyarország déli határát Röszkénél. A…
Magyarország 10 éve jól döntött: megvédtük a határainkat!
Londonban százezrek tüntetnek a migráció ellen!
👇Videó kommentben
„Az út nem attól válik értékessé, hogy hányan járják, hanem hogy kikkel oszthatom meg.” 
50.000 felett! Köszönöm! 🙏❤️
Kevés európai országban van ez így…
/posztok.hu