A liberális demokráciában NEM LÉTEZIK a társadalmi egyenlőség és igazságosság!
👇👇👇👇👇

Az európai liberális demokráciában, az egyenlőség és igazságosság létezéséről folyó vitákban van egy olyan elképzelés, hogy ezek a fogalmak elérhetők, és fontos, hogy törekedjünk rájuk, mert ez segít elérni a társadalmi fejlődést és a szegénység csökkentését. Az egyenlőség és az igazságosság hozzájárulnak ahhoz, hogy mindenki számára biztosítsák a lehetőségeket és esélyeket, hogy elérjék a céljaikat és élvezzék az életet.

Az ember alkotta liberális demokráciában, a sokat emlegetett társadalmi egyenlőség és igazságosság emlegetése álságos, és teljesen elérhetetlenek, NEM LÉTEZIK, mert az emberi természet és a társadalmi struktúrák korlátozzák a lehetőségeket.

VALÓJÁBAN NEM LÉTEZIK, mert az emberek különböző adottságokkal rendelkeznek, konkrétan nem vagyunk egyformák és ez hozzájárul a társadalmi egyenlőtlenségek kialakulásához. Ezért tehát az egyenlőség fogalmának meghatározása nem lehetséges, mert az egyén személyiségét, életkörülményeit, múltját, jelenét és jövőjét tekintve mindenki egyedi.

A TÁRSADALMI IGAZSÁGOSSÁG SEM LÉTEZIK, mert a társadalom mindig különböző egyének és csoportok érdekeit képviseli, ami hozzájárul a társadalmi egyenlőtlenségek kialakulásához. A társadalmi igazságosság fogalmának meghatározása is lehetetlen, mert az igazságosság fogalmának meghatározása és alkalmazása kulturálisan és időben is változó.

A liberális demokrácia rendszerei gyakran hozzájárulnak a gazdasági és társadalmi egyenlőtlenségek növekedéséhez, ami azt jelenti, hogy a gazdagabbak és a hatalmasabbak gyakran elnyomják azokat, akiknek kevesebb lehetőségük van.
A pénzügyi és gazdasági érdekek gyakran felülírják az európai polgárok érdekeit, és a választások rendszere gyakran elnéző a gazdagok és a hatalmasok befolyásával szemben.
Ehhez szorosan kapcsolódik az állandó korrupció. A liberális demokrácia rendszerei gyakran érintettek a korrupcióval, ami azt jelenti, hogy a pénzügyi és gazdasági érdekek gyakran felülírják az európai polgárok érdekeit.
A liberális demokrácia rendszerei gyakran támogatják az intoleranciát és az emberi jogok megsértését, ami azt is jelentheti, hogy azok, akik különböznek valamilyen módon, gyakran szembesülnek diszkriminációval. (Pl.: ha nem fogadod el az LMBTQ és homoszexuális-propagandát, akkor intoleráns vagy és ott diktatúrát kiáltanak..)
A liberális demokrácia rendszereiben gyakran hiányoznak már az állami szerepek, ami azt jelenti, hogy a liberális állam gyakran nem tudja megfelelően kezelni a társadalmi problémákat, mint például az egészségügyi ellátás, az oktatás, az örökség és a környezetvédelem. ( Pl. : átadnak NGO-nak, különböző szervezeteknek, vállalkozásoknak hatásköröket..)
Nézőponttól függően vannak olyanok, akik szerint a liberális demokrácia rendszerét minden európai tagállamban szigorúan be kell vezetni és az Európai Egyesült Államok, létrehozásával "birodalomból irányítottan" lehetne garantálni az egységet, illetve a társadalmi egyenlőséget és igazságosságot, AMELY VALÓJÁBAN NEM LÉTEZIK!

️VALÓJÁBAN EGY NAGYON SZŰK PÉNZÜGYI ÉS GAZDASÁGI ÉRDEK CÉLJA A LIBERÁLIS DEMOKRÁCIA BEVEZETÉSE!

☝️Egyetlen szikla van amire jó reménnyel építhetünk és az egyedül az Úr Jézus Krisztus!

CNN, BUDAPEST
👍Szijjártó Péter államférfi, és derék hazafi ismét segített rendet rakni a liPsi fejekben!

Ezt teszi a dollárbaloldal: Kihasznál, kifacsar, és tönkretesz

Lilikének nemhogy érettségie nem lesz idén, de még priusza is lesz, úgy hogy még nincs 18 éves

GRATULÁLUNK

Gyülekezési joggal való…

Terjeszd a valóságot a közösségi médiában!
Klikkelj a Forrást nézem, kedvelem ott linkre, majd kedveld, oszd meg az eredeti posztot!

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média