Már több mint 83 ezren vagyunk! Nagyon köszönöm a bizalmukat! Folytatjuk!
️Ha békét szeretnénk akkor nem Ukrajnával kell tárgyalni, hanem Orosz és Amerikai párbeszéddel lenne lehetséges. Amerika viszont ettől elzárkozott.
️A béke Donald Trumpal lehetséges!
/posztok.hu
️Egy atomháború a civilizációnk végét jelentené, de Joe bácsi inkább nem tárgyal.
️Hol vannak a felelős vezetők?
Még csak most indult!
De már majdnem 

