Baloldali Závecz: a többség szerint jobban élünk, mint 2010-ben!

Baloldali Závecz: a többség szerint jobban élünk, mint 2010-ben!

Gyurcsány és Márki-Zay egy pillanat alatt elvennének, lerombolnának és tönkretennének mindent, amit 12 év kőkemény munkájával együtt, közösen értünk el! Ezt nem hagyhatjuk!
Április 3-án most a Te…
Ha azt akarjuk, hogy egy hét múlva ilyenkor Márki-Zay már csak egy rossz emlék legyen, akkor vasárnap menjünk el szavazni!
Április 3-án 2 ✘ a Fideszre!
Zelenszkij kapott Oscart?