Azóta már állítólag 30000 ember van kint.......azaz egy fél Puskás stadion.
Azóta már állítólag 30000 ember van kint.......azaz egy fél Puskás stadion.
Ezek a selejtek tüntikézik a gyerekekért. Tippejetek, hány gyerekük van összesen?

Én tényleg nézni akartam ezt a tüntit, hogy mit mondanak.
De egyszerűen unalmasak.
Ki is kapcsoltam.
Gyurcsány Ferenc: lehet tüntetni, majd megunják, hazamennek.
(Gondoltam szólok.)
Ez itt 10ezer izlandi szurkoló 
csak a viszonyítás végett..
A szerzői jogok miatt kinyomták a közösségi médiában az összes élőt a tüntetésről amíg ment a zene! 
Nagyon fontos, hogy JÓ SOK KAMERA legyen
Az MPEE Elnökségének februári ülésén többek között jóváhagytuk egyesületünk 2024. évi programjait. Részletek hamarosan.