Sajnos maguktól sosem fogják!
Novák Katalin lemondott, Varga Judit távozik a közéletből.
Ebből is látszik: a jobboldalon felelősséget vállal az, aki hibázik; míg a baloldalon soha, senki!
Ne feledjük ezt el soha!
"Én maradok. Fent vagy lent, de mindig maradok, mert ez nem jutalom, hanem hűség kérdése. Engem mindig meg fogtok találni a sikerben, a bajban, az örömben, a munkában, és én az elkövetkező négy évben…
Azért annak van némi bája, hogy a romentumos donáth anna veri a nyálát pedofil ügyben, amikor az apja végig molesztálta az egyházat.
Donáth László hogy tud Donáth Anna szemébe nézni? Most ítélték el szexuális visszaélések miatt!
Novák Katalin és Varga Judit ma megmutatták:
több tartás van bennük, mint a teljes baloldalban.
A baloldal ugyanis SOHA, SEMMIÉRT nem vállalja a felelősséget!
Lemondott Novák Katalin államfő és Varga Judit országgyűlési képviselő. Elismerték, hogy hibáztak és bocsánatot kértek minden magyartól.
🫵 Ez olyasvalami, amit a libsiktől eddig soha nem láthattunk…