KORMÁNYINFÓ
18:30
Nemcsak habzó szájú őrülteket nem ültetünk a vezetőülésbe, hanem nyálát folyató, a saját nevét leírni képtelen, bukdácsoló, folyton eltévedő, össze-vissza beszélő retardáltakat sem.
☝️Ha a liberalizmus pusztító eszméje nem vette volna el a fél világtól a rend és a fegyelem tiszteletét, ha nem szabadította volna ránk az anarchiához vezető, korlátlan szabadság vágyát, ha a teremtett világ emberének természetes jogait védte volna a szürreális emberi jogok helyett, most talán katonaság nélkül is felfogná mindenki, hogy a világ és az emberi élet megmentése nem holmi ostoba liberális ellenállás, hanem a rend, a fegyelem, a másik iránti alázat, a feltétlen bizalom, a szeretet és egy tábornoki képességekkel bíró vezető kérdése..
/posztok.hu
️ Rendkívüli: egy MAGYAR anyuka két lányát is elrabolták a gázai terroristák! 

A Magyarországnak járó kohéziós források felfüggesztésének alapja, a jogállamisági feltételességi rendelet egy politikai eszköz. 
idézzük fel a legutóbbi EU-csúcs legérzelmesebb pillanatát, ha már mindjárt itt a következő.
️ mind így érzünk, ha megjön apuka!