Ezalényeg
Szélsőségesen liberális, notórius hazudozókkal nincsen értelme vitatkozni. EZEKEN ÁT KELL LÉPNI!
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#kereszténymémek
AZ EGY DOLOG, HOGY EZ A LIBERÁLIS HÜLYE! ☝️A BAJ AZ, HOGY MINDANNYIUNKAT ANNAK NÉZ!
Az Európai Unió külügyi és biztonságpolitikai főképviselője szerint azért van az Unió biztonságban a hidegtől, mert forró volt a nyár! 

KRETÉN...
/posztok.hu






️


