HATALMAS NAGY KÖSZÖNET NEKTEK DRÁGA BARÁTAIM ÉS HARCOSTÁRSAIM!
💪Óriásit ment a közösségi médiában 💪Magyarország legaktívabb mémgyára, amit CSAK NEKTEK
️ KÖSZÖNHETÜNK!
👍Kérlek kövessétek be az oldalunkat, és legyünk nagyon-nagyon sokan a NORMALITÁS PÁRTJÁN!
Itt tudod követni: https://www.facebook.com/konzervativertekkozosseg/
️Köszönöm nektek!🙏
#demokratikusmemek
#ÉRTÉKKÖZÖSSÉG
#STB
/posztok.hu





Egy kis nosztalgia a 
️
Májusban az a megtiszteltetés érte a Központot, hogy mi rendezhettük meg az első európai CPAC-et, a CPACHungary-t Budapesten. Elmondhatjuk: “…
sem hiányozhatnak. Persze, a kollégák nem egymással, hanem inkább a tűzzel
versengenek. 



