Hétfőn megint híd foglalásra készül pár nyomorult.
Szomjas Feri nehéz napokon van túl.. Nem bukott..a Zorbán,
a tüntikék eredménytelenek 
Hazudós Feri mája is elégedetlenkedik már, mert azt komolyan igénybe vette az elmúlt időszak..
Országromboló Klári eldugta a bárszekrény kulcsát.. arra is be kellett venni valamit.. 
Normális ésszel nem lehet azt sem elviselni..
Erre jön még Orbán zseniális beszéde, amelyhez egy európai politikus sem ér fel! Még ha van is ilyen formátumú, akkor sem mer beszélni. 
Nyugaton ilyen beszédet nem lehetne mondani.
☝️Szemkilövető Feri fejfájára a következőt javasolnám vésetni:
️A jó hírnév a legszebb sírkő! Ki itt fekszik, jót sosem tett!
Bármi történt jobb sosem lett!
Hogy hol van most, sora hogy megy? Kit érdekel? Nekünk mindegy..
/posztok.hu







A veszélyek korába léptünk, és korábban megrendíthetetlennek hitt oszlopai repedeznek a nyugati civilizációnak. A magyar dilemma ebben a helyzetben az, lehetséges-e lokális kivétel a globális…