„Nem értjük a kettős mércét. Ha a Ryanair ugyanilyen adót például Németországban, Hollandiában, Svédországban és Franciaországban gond nélkül, jogkövető módon befizet – és ezzel kapcsolatban semmilyen problémát nem jelez –, miért épp a magyar eljárással akad gondja?!” Nagy Márton gazdaságfejlesztési miniszter
NEM HISZED EL, DE IGAZ: ️ Karácsony Gergely a budapestiekkel fizettetné meg a háború árát! De még ahhoz is gyáva, hogy ezt felvállalja... 👉 MEGKUTATOM, HOGYAN NEHEZÍTENÉ MEG A FŐVÁROSIAK ÉLETÉT! ️…
Kik a nemzeti oldal legnagyobb, legfontosabb, legismertebb, legnépszerűbb ikonjai? Szerintünk kb. ők. De kíváncsiak vagyunk a Ti véleményetekre is! A webshopban (webshop.politikaihobbista.hu) két…