Tegnap végre kiesett a Szivárványország. Mehetnek haza, és otthon feltehetik a karszallagot. Örülsz neki?
LIBERÁLIS KÖNNYEK
Még hogy nincs német humor!Az este is milyen jót nevettünk! 








Tegnap végre kiesett a Szivárványország. Mehetnek haza, és otthon feltehetik a karszallagot. Örülsz neki?
️Nem az a kérdés, hogy létezik-e a 21. században birodalmi gondolkodás (mert létezik) és nem is az, hogy a nagyhatalmak beavatkoznak-e más országok belügyeibe (mert megteszik), hanem az, hogy van-e…
Orbán Viktor :
"A szankciók nem vittek közelebb a háború végéhez. A szankciók politikája nem érte el a célját."
Töltsük ki minél többen a nemzeti konzultációt, és mondjuk el a véleményünket a brüsszeli energiaszankciókról!
Mondjunk nemet minél többen a szankciókra!
A japánok nemcsak az öltözőt,
hanem a németeket is kitakarították.
Novák Iringó…
A türelmes várakozáshoz ismét hoztunk egy kis meglepetést!
https://777blog.hu/adventinaptar/
„Kéményseprőt látok, szerencsét találok!” – tartja a mondás. 
Ugye nem csak ennyit tudsz a kéményseprőkről? 
Nos, ha mégis, akkor itt egy videó
, hogy jobban megismerd munkájukat. 
Hívj
kéményseprőt a 1…