Karácsony Gergely megszólalt: „Korányi Dáviddal minden héten beszélek, ma is fogok vele!”
Az (ál)jogállamisági probléma lényege az, hogy a nagy nyugati multik, másként globalisták, ezzel próbálják megteremteni a magyar belügyekbe való beavatkozás jogát.
/posztok.hu


Márk x KonVerzió







️ Napi libsi szánalom:
A korrupció ellen oly’ sokat küzdő Hadházy Ákosról kiderült, hogy ő is tudott a 3 milliárdról…
Köpjön fel és álljon alá!