„Szerintem véget kell már vetni…
A Sevilla panaszt is benyújtott a madridiak ellen „üldözési és zaklatási kampányra”…
Még csak adatokat gyűjtenek.
Hatalmas…
Annak…
A levegőbe is lőtt.