Kövér László azt mondta, a legerősebb védművünk a cselekvőképes nemzeti állam.
A két tűz közé szorult magyarság legerősebb védműve a szuverén, cselekvőképes és nemzetközi együttműködésre, szövetségkeresésre nyitott nemzeti állam – jelentette ki a házelnök Szegeden.