Elfogta a szerbiai rendőrség azt a férfit, aki gépkarabéllyal lőtt le nyolc embert.
Elfogta a szerbiai rendőrség azt a férfit, aki gépkarabéllyal lőtt le nyolc embert és további tizennégyet megsebesített a Belgrád melletti Mladenovacon és környékén csütörtök késő este.
Hiába a nagy fogadkozások, ennek a háborúnak csak vesztesei lesznek – mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth Rádiónak adott interjújában. A teljes beszélgetést itt hallgathatja vissza: https://…