Az önkormányzat 16 millió forintot nyert a fejlesztésre a Magyar Falu Program pályázatán.
Szolgálati lakást adott át hétfőn Gyopáros Alpár kormánybiztos a Nógrád vármegyei Nagylóc községben; az önkormányzat 16 millió forintot nyert a fejlesztésre a Magyar Falu Program pályázatán, a szolgálati lakást a fogorvos veheti majd birtokba.
/posztok.hu









