A teljes lakosság 67,7 százaléka – 56,3 millió ember – rendelkezik teljes oltással.
Drámai a koronavírus-járvány negyedik hulláma alá került Németország helyzete, ezért a lehető leggyorsabban tenni kell az egészségügyi ellátórendszer túlterhelődésének megakadályozásáért – mondta Angela Merkel.