A magyar válogatott 38-31-re kikapott az Orosz Olimpiai Csapattól a tokiói olimpia női kézilabdatornájának harmadik fordulójában.
A magyar válogatott 38-31-re kikapott az Orosz Olimpiai Csapattól csütörtökön a tokiói olimpia női kézilabdatornájának harmadik fordulójában.
#hajrámagyarok
/posztok.hu
„Az…










