A lassan lecsengő pandémia tovább bonyolítja a kullancshelyzetet, a kullancs okozta fertőzések kezdeti tünetei ugyanis sokszor összekeverhetők a koronavíruséival.

A hazánkban élő negyvenkét kullancsfaj közül egytucatnyi veszélyes az emberre, ám ezek akár tízféle fertőző betegséget is átadhatnak a megcsípett személynek. A lassan lecsengő pandémia tovább bonyolítja a helyzetet, a kullancs okozta fertőzések kezdeti tünetei ugyanis sokszor összekeverhetők a koronavíruséival. Éppen ezért kullancscsípés esetén figyeljük tüneteinket, és időben menjünk orvoshoz.

A hétfői Gerilla Bár első vendégei Auguszt Bárió énekes és DJ Plastic voltak. A zenészek beszéltek a közös munkáról és arról, hogy miként jött a Nyári eső című sláger újramixelése.
A teljes adást itt…

Állítsd be, hogy kiket követsz (országos politika, közélet, helyi erők és média)! Beállítom

Média

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye