Fábián László, a MOB sportigazgatója úgy fogalmazott: azt kívánja, hogy a gyerekek minél előbb nőjék ki ezt a családias létesítményt.
Óbuda-Békásmegyeren ünnepélyesen átadták, egyben az első olimpiai bajnok magyar kardvívóról, Fuchs Jenőről nevezték el a Metropolis Vívó Club Egyesület új vívótermét.