Az egy hét múlva kezdődő Európa-bajnokságra készülő magyar válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég ciprusi csapatot.
Az egy hét múlva kezdődő, részben budapesti rendezésű Európa-bajnokságra készülő magyar labdarúgó-válogatott 1-0-ra legyőzte a vendég ciprusi csapatot a Szusza Ferenc Stadionban rendezett felkészülési mérkőzésen.