Az autóút Vasszentmihálytól Körmendig tartó szakaszát várhatóan idén ősszel adják át.
Megnyitották az M80-as gyorsforgalmi autóút Vasszentmihály és Rábafüzes közötti 6,6 kilométeres szakaszát, amelyet csütörtök délutántól használhatnak a közlekedők.
Itt követheti élőben a Mandiner.hu főszerkesztőjének és a Népszava főszerkesztő-helyettesének összecsapását a médiahelyzetről, a Transzparens Újságírásért…