Ezt írja Gyurcsány Ferenc: „A kormány éppen most jelentette be, hogy kiszáll az uniós vakcinarendelésből, mert nem tart igényt további nyugati oltásokra. Egyedül csak mi nem kérünk az uniós közös Pfizer-rendelésből. Lesz helyette elég keleti, meg lesz majd egyszer magyar vakcina is, nyilván majd azt is engedélyezi Szijjártó Péter."
• Bencsik Gábor írása a Demokrata blogon •
/posztok.hu
Mentorok a cigányság átoltásáért







