Nyílt levelet jelentettek meg a Medium honlapján, azzal vádolva a győztest, hogy kéztartása valójában a fehér fajvédők titkos jele.
Az egyik legismertebb amerikai tévés vetélkedő, a Jeopardy! egyik legújabb nyertesének azért kellett megbocsátásért esedeznie a progresszív közönség előtt, mert három győzelmét ünnepelvén ujjaival a hármas számot mutatta fel. A műsor 467 korábbi résztvevője ezután nyílt levelet jelentetett meg a Medium honlapján, azzal vádolva a győztest, hogy kéztartása valójában a fehér fajvédők titkos jele.
Fekete-Győr András ismét nagyot mondott, ezúttal, többek között az összes lakás korszerűsítését ígérte meg. Erről is beszélgettek Szabó Gergőék a Karanténvlogban. A teljes adást itt nézhetitek meg:…