Valami bűzlik Dániában, illetve Németországban. A bátyám meséli – ötven éve ott él –, hogy összevissza intézkednek odaát.
„Valami bűzlik Dániában, illetve Németországban. A bátyám meséli – ötven éve ott él –, hogy összevissza intézkednek odaát.” Gáspár Ferenc írása a Demokrata blogon.