Joe Biden győzelme, ezzel az amerikai politika megnövekedett globális aktivitása a Nyugat és Oroszország szembenállásának frontvonalába helyezte Közép-Európát. Ebben a kiéleződő geopolitikai helyzetben Washington minden országban igyekszik helyzetbe hozni a globalista erőket, nyomást gyakorol rájuk, és választásra kényszeríti saját szövetségeseit is. Így régiónk országainak sérül a szuverenitása és szűkül a mozgástere.
• Stier Gábor írása a Demokratából •
/posztok.hu







