Jön a szivárványos televízió, jön az ukrán gabona, idő kérdése és a megszorítások és a migránsok is jönnek. Jó lesz ez.
Pottyondy Edina: „A káröröm felszabadító. A káröröm az egyik legjobb része a kétharmados Orbán-buktatásnak. (…) Ezeknek a hazudozó pribékeknek legyen osztályrészük a megvetés és a szégyen!” – írta.
Részletek a kommentben
/posztok.hu






