
Nagyjából Kádár halála óta nem történt Magyarországon, hogy egy párt rendezvényére valaki kirendeli a Honvédséget.
️
Miután Karácsony Gergely egy kommentháború után pillanatokon belül befeküdt Magyar Péternek, csak egy maroknyi résztvevő látogatott el az általa szombatra meghirdetett rakparti bulira, ráadásul azok egy része láthatóan továbbra is az O1G-s tüntetésekre készített mesterműveket hurcolássza magával.
️
/posztok.hu


🕵️
️

️