Orbán Viktor szentesi fórumán a sok magyar zászló között feltűnt egy német lobogó is. Megkérdeztük a tulajdonosát, miért német zászlóval érkezett a gyűlésre.
A tanárok nyolcvan százaléka örül a mobiltelefon-használat iskolai korlátozásának.
Részletek a kommentben
/posztok.hu








: Getty Images