Szijjártó: Európa kicsinálta magát!
#mandiner #Szijjártó #Európa #háború
A szlovák állami gázművek már a Török Áramlaton keresztül hozza be az orosz földgázt, jelentette be Vojtech Ferencz.
A szlovák állami gázművek ezentúl Magyarországon keresztül hozza be az orosz földgázt.
/posztok.hu









👰🤵