Lantos Csaba energiaügyi miniszter úrral Hernádi Zsolt elnök-vezérigazgató úrnál az új MOL-székházban.

Munkám során folyamatosan kapcsolatban vagyok a magyar fuvarozók érdekképviseleteivel.
️Köszönöm a NiT Hungary és az MKFE - Magyar Közúti Fuvarozók Egyesülete vezetőinek a hasznos meglátásokat, tapasztalatokat az uniós szabályozára vonatkozóan.
Lantos Csaba energiaügyi miniszter úrral Hernádi Zsolt elnök-vezérigazgató úrnál az új MOL-székházban.
Ilyen hírekkel nehéz…
Mától 110-zel lehet repeszteni Szerencsre.
👏✌️
Csodálatosan megszépült a tokaji református templom és parókia.
Hála az építőknek és a református közösségnek, de leginkább annak, Akiért épültek templomaink.
Brüsszel javaslata arról szól, hogy újabb fél milliárd eurót költsünk az úgynevezett európai békekeretből Ukrajnába történő fegyverszállításra.
Ezzel szemben szerintünk azonnali fegyverszünetre van…
Napló/1981: A Petőfi irodalmi műfordítói pályázat egyik azeri nyertesével, Ramil Ahmedovval is találkoztunk Bakuban, további közös programokat egyeztettünk.
„37-es út, Szerencs” album
Régi ígéretünket váltottuk be. Mától 110-zel lehet repeszteni Szerencsre!
Használják bátran a felújított 37-es utat, és persze vezessenek óvatosan!
Azt mondják, megnézik, Magyarország megcsinálta-e a házi feladatát.
Jó, akkor megint tisztázzunk valamit.
Elektromos busz gördült be Balatonfüredre!
A következő két hétben tesztüzem keretében egy tisztán elektromos hajtású autóbusz is közlekedik Veszprém-Balatonfüred-Tihany közötti szakaszon.
🤝Támogatni…