A balliberális oldal élesen támadja Győzikét, amiért felvállalta, hogy ő és a családja fideszes. Még a származása miatt is bántják az „elfogadás” jegyében a balliberális kommentelők. A buborékban élő, politikailag belterjes balliberálisokkal ellentében ugyanakkor a jobboldal tábora elfogadó és meglehetősen sokszínű: vidékiek, budapestiek, szegények, gazdagok, munkások, értelmiségiek és így tovább, mind együtt alkotjuk a többmilliós nemzeti oldalt. Mert mind magyarok vagyunk és mindannyian egyetértünk: hajrá, Magyarország!

VV Zsoltika is megérkezett Karácsony úr nagyszerű, új, zöld oázisát, mini ligetét, és persze a magas és vékony főpolgármestert védeni az oldalamra.
Állítása szerint nincs azzal semmi baj, ahogy a…

Hogy honnan tudhatjuk, hogy az Aranybulla egy remek filmsorozat lett?

Onnan, hogy a dollármédia össezds médiuma a címlapon egyszerre, szervezetten kezdte el szidni.

Ilyenek ezek a hazátlan senkik:…

️Az elmúlt időszak és a jövő év is a DK és a Momentum dominanciaharcáról fog szólni, amelyet minden bizonnyal Gyurcsány Ferenc pártja nyer meg.

👉Ezt jelzi, hogy egyre több momentumos politikus ül át a…

A leszámolás éve!
És akkor Gyurcsány megüzente a többi balosnak, hogy idén beszánt mindenkit.
A bukott miniszterelnökről nincs pozitív véleményem, de azt nehéz tagadni, hogy ne lenne nagy kavarógép.…

Országos politika

Közélet

Mémek

Helyi erők

Budapest
Bács-Kiskun vármegye
Baranya vármegye
Békés vármegye
Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye
Csongrád-Csanád vármegye
Fejér vármegye
Győr-Moson-Sopron vármegye
Hajdú-Bihar vármegye
Heves vármegye
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye
Komárom-Esztergom vármegye
Nógrád vármegye
Pest vármegye
Somogy vármegye
Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye
Tolna vármegye
Vas vármegye
Veszprém vármegye
Zala vármegye

Média