Csak hogy értsük: a brüsszeli bábok most azon tanakodnak Bidennel, hogy ki építse újjá Ukrajnát a MI PÉNZÜNKBŐL! Szerintetek ez így oké?
„A demokraták szélesre tárták a határainkat, de az egyetlen határ, ami őket érdekli, az Ukrajna, nem pedig Amerika déli része. A republikánusok alatt Ukrajna egy fillért sem kap! A hazánk fontosabb” – Marjorie Taylor Greene képviselő, a képviselőház republikánus párti tagja
/posztok.hu
️EZALÉNYEG



