Ez a senki noÁr pont úgy próbál nyerészkedni az embereken kicsiben, mint a dollárbaloldal nagyban. Csak az első tízezerért a második meg 2 milliárdért nyal be a globalistáknak.
🇭Orbán Viktor közölte: felszólították az Európai Bizottságot, hogy miután a szankciók égbe lökték az energiaárakat egész Európában, haladéktalanul intézkedjen az energiaárak csökkentéséről.
/posztok.hu

értem puzsér frusztráltságát, engem is lelombozna, ha a csajom a továbbiakban nem olvasná fel a verítékes szövegeimet félig-meddig átéléssel a ‘tube-ra.


Nem a zsarnok állam áll szemben a civil szférával, hanem a polgárait védő és róluk gondoskodó állam az egy központból irányított álcivil maffiahálózattal.
